ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ BLOG (http://aepvatolakkou.blogspot.gr/) ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ....

Παρασκευή 14 Μαρτίου 2014

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Σ. ΝΕΟΧΩΡΙ 1-1 (0-1)

Μοίρασαν βαθμούς και εντυπώσεις Βατόλακκος και Νεοχώρι στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής, σε μία δυνατή αναμέτρηση.
Οι γηπεδούχοι προσπάθησαν να αιφνιδιάσουν στα πρώτα λεπτά...
του αγώνα, χάνοντας μάλιστα μεγάλη ευκαιρία στο 5ο λεπτό της συνάντησης με τον Ασλανίδη, που βρέθηκε απέναντι σε έναν καταπληκτικό Αποστολίδη.
Οι φιλοξενούμενοι αν και με αρκετές ελλείψεις στην εντεκάδα τους, προηγήθηκαν στο σκορ μετά από σουτ του Σίμου στο 36ο λεπτό, όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου.
Οι γηπεδούχοι καλύτεροι στο δεύτερο μέρος, πίεσαν και κατάφεραν να ισοφαρίσουν μετά από πολύ καλή προσπάθεια του Κυρατζή που έβγαλε σε θέση βολής τον Ασλανίδη για το τελικό 1-1.

Διαιτησία: ΠΑΝΟΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ (ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)

ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ: Τσακστάρας, Εμπρικίδης, Οκουτσίδης (34' Κυρατζής), Ντοβατσίδης, Αράπογλου Ελ., Παπαηλίας, Παπαδόπουλος Ι., Ντεμάι, Αράπογλου Ι (84' Κύρου)., Ζολώτας, Ασλανίδης.
ΝΕΟΧΩΡΙ: Αποστολίδης, Δρουδάκης, Χριστούλης, Κύρκος, Σαμαράς, Καφετζής Χρ. (67' Ευαγγελόπουλος), Σιόλας (71' Μπαλάφας), Σίμος, Λιάκος, Σκόδρας, Καφετζής Β. (73' Σιόλας Β.).